Lojtari i Kosovës U17 vdes në fushën e lojës

FOTO: Erion Kajtazi me fanellën e Kosovës Erion Kajtazi, futbollisti i ri i Trepçës ’89 dhe…

E dhimbshme: Vdes Seremb Gjergji

Ka vdekur ish gazetari dhe ish – kandidati i pavarur për president të Republikës së Kosovës…

Gruaja e vrarë ishte në javën e fundit të shtatzënisë, nga të shtënat vdiq edhe foshnja

Gruaja e vrarë sot para hyrjes së Klinikës së Gjinekologjisë në QKUK, ishte në javën e…

Gjenden trupat e pajetë të babë e bir në Malësi të Madhe, i mori rrjedha e ujit

Trupat e pajetë të babë e bir, të cilët u rrëmbyen ditën e djeshme nga rrjedha…

“Na këpute shpirtin o vlla”, postimet prekëse të familjarëve pas vdekjes tragjike të të riut në Deçan

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmë në Isniq të Deçanit, ku humbi jetën i riu Elvis…

E dhimbshme sa s’ka më, 20 vjeçari që vdiq në Klinë ishte kadet i Policisë, ishte nisur për në Akademi

Reshjet e shiut dhe pasoja e saj kanë mbetur nën hijen e një rasti tragjik mëngjesin…

E dhimbshme: ndërron jetë në moshë të re drenicasi, lë pas gruan dhe 4 fëmijë

Ka ndërruar jetë në moshë të re, Florim Shala nga Kopiliqi i Poshtëm i Skenderajt, shkruan…

Ky është personi që u godit për vdekje nga vetura në Drenas

Një person ka vdekur pasi është goditur nga vetura sot rreth orës 17:00 në rrugën Bardh…

Aksident i rëndë te ‘Kroi i Mbretit’ në Komoran, vdes një grua

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 17:20 në Komoran tek vendi i quajtur “Kroi i…

Vdes vëllai i heroit kombëtar nga qyteti i Skenderajt

Ka ndërruar jetë vëllai i heroit të kombit, Skender Skenderit i njohour me nofkën komandant Muj…