Ansambli “Drenica” sonte inçizoi këngën për heroin kombëtar “Hamez Jashari”

Ansambli i këngëve dhe valleve “Drenica” sonte kanë incizuar këngën e radhës kushtuar Heroit Kombëtar, ish…

As Kurti e Jasharaj këtë shikueshmëri nuk e arrijnë

Valon Maloku ka thënë se edhe nëse në reality shoë-un ku ai e drejton, hynë kryeministri…

Valon Maloku për banorët e It’s My Home: I kam kontrollu të psikologu, kanë dalë mirë

Një reality show i nisur këto ditë në “First Chanel” ka tërhequr vëmendjen e publikut. Janë…

“Telenovelës” Tuna-Patris tani i shtohen drama të reja, veprimi i fundit i këngëtares tregon shumë

Historia e këngëtares Tuna Sejdi me Patris Berishën është përfolur prej shumë kohësh në mediat rozë.…

Plas dhuna ne “It’s my home” “T’qkyj si pulen”/ Sjellja vurgale e Inës, tenton ta sulmojë një banore

Përkundër pritshmërive, banorët e emisionit “It’s my Home” po dëshpërojnë me sjelljet dhe shprehjet e tyre.…

Rasim Avdyli tregon si e tradhtoj gruaja me shokun e ngushtë

Rasim Avdyli, një nga personazhet e ndjekur në rrjetin social Tik-Tok, më në fund e ka…

Fifi shtatzene??

Prej muajsh lidhja e Fifit me Adis Patushin ka marrë qendrën e vëmendjes në mediat rozë.…

Nuk po i ec Robertit, ndahet edhe nga Laureta

Robert Berisha siç duket nuk po mund të rehatohet me asnjë femër. Ai muajt e fundit…

Rrëfehet modelja ruse për ndarjen e saj

Ish-e dashura e reperit shqiptar Don Xhon, Ariana Lirey ka treguar disa nga shkaqet që çuan…

Rifat e Bekim Jashari në dasmen e djalit të Xhafer Gashit

  Sonte është martuar djali i kryetarit të komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi, Fahriu. Në dasmen…